Pranie dywanów i wykładzin

Pranie dywanów przez specjalistów z naszej wypożyczalni to gwarancja najwyższej jakości usługi oraz doświadczenia i precyzji. Zatem jak przebiega taki proces.

  1. Zaczynamy od dokładnego odkurzania dywanów profesjonalnym odkurzaczem (na sucho), który pozwala na usunięcie ostatków brudów suchych /sypkich.
  2. Dokonujemy inspekcji w celu wyszukania plam oraz uszkodzeń dywanu.
  3. Dobieramy odpowiedni odplamiacz i aplikujemy go w odpowiednie miejsca na pranym dywanie.
  4. Płuczemy czyli nanosimy wodę z jednoczesnym odsysaniem odkurzaczem piorącym Karcher Puzzi.
  5. Zasadnicze pranie – naniesienie roztworu Karcher RM 760 przy wykorzystaniu odkurzacza z jednoczesnym zasysaniem brudnej wody. Tę czynność powtarzamy w zależności od poziomu zabrudzenia dywanu.
  6. Płukanie czyli naniesienie wody wraz z jednoczesnym zasysaniem brudnej wody to kolejny z etapów prania. Staramy się jak najwięcej zassać wody tak aby usunąć wszystek brud rozpuszczony przez chemię.

WAŻNE:

Woda jakiej używamy zawsze ma temperaturę większą od 45 stopni Celsjusza. Dzięki temu efektywność działania chemii jest największa.

Dywan wyprany przez nas jest wilgotny ale nie mokry. W zależności od pogody oraz możliwości doradzamy jego wywieszenie na dworze lub przynajmniej podsinienie w celu lepszej wentylacji.

Gwarantujemy najlepsze środki Karcher RM 760 a nie tańsze zamienniki dzięki czemu efekt czystości jest znacznie bardziej widoczny jak również ilość bakterii, drobno strojów także zmniejszona do minimum.

USŁUGA CZYSZCZENIA WYKŁADZIN
do 60 m2 6zł/m2
60 do 100 m2 5zł/m2
powyżej 100 m2 3zł/m2
USŁUGA CZYSZCZENIA DYWANÓW
dywan 4x5m (20 m2) 120zł/m2
dywan 3x4m (12 m2) 90zł/m2
dywan 2x3m (6 m2) 60zł/m2

Narzędzia na wynajem

Copyright © 2020 RentTools - wypożyczalni odkurzaczy pioracych, Karcher, myjek ciśnieniowych. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Vik Cookies Policy

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie, akceptujesz ich użycie. Więcej informacji